Powered by:Proticaret
Hakkımızda : fidansatis.com
Hakkımızda
Konya’nın Çumra ilçesinde; tarım alanında 2005 Yılından Bu yana faaliyet göstermekteyiz. Meyve Fidanlarımızın tamamı Tarım ve Köy işleri Bakanlığı yetkilileri tarafından denetimi altında ve sertifikalı olarak üretim gerçekleştirmekteyiz..

      Firmamız kapama meyve bahçeleri tesisinde, değerli çiftçilerimize her türlü teknik destek ve bilgi yardımı yapmakta ,ihracat yapan  firmalara  ürün tedarik  ve bilgi konusunda yardımcı olmaktadır.

     Sosyal sorumluluklarımızın farkındayız ; bu amaçla başlamış olduğumuz projede İlköğretim okullarına okulun bulunduğu bölgede çiftçilere örnek olması için bölge üzerinde denenmemiş türlerin fidanlarının  teminini  yapmaktayız.

      Hedefimiz ülkemizde bahçe kültürünü geliştirmek ve boş olan arazilerde uygun olan tarımın yapılmasını sağlayarak erozyonu önlemek  ,iç pazarda ülkenin önde gelen fidan kuruluşlarından biri olmak  ve dış pazara açılarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, araştırma enstitüleri ve üniversitelerle işbirliği yaparak sağlıklı fidan üreterek ülkemiz çiftçisi ile tarımımızı daha ileri taşımaktır